Metāla pulverkrāsošana

Pulverkrāsošana

Metāla pulvera pārklājums dod virsmai pievilcīgu izskatu, vēlamo toni un tekstūru, kā arī droši sarg produktu no korozijas, skrāpējumu, ķīmisko un mehānisko bojājumu negatīvām ietekmēm. Pulvera pārklājums tiek veiksmīgi izmantots plašu produktu klāstu apstrādei: no ielas piederumiem un kolonnām līdz žogiem, cauruļvadiem un dzeramā ūdens saderīgiem pārklājumiem.

Mūsu kompānija veic metālu krāsošanu ar modernām iekārtām. Metālu krāsošanai izmantojam tikai augstas kvalitātes pulverus. Kā arī termoplastiskie pulveri Plastcoat. Šiem pulveriem ir visi nepieciešamie sertifikāti un tie ir pelnījuši pozitīvas atsauksmes no daudziem lietotājiem. Metāla krāsošana tiek veikta ar stingru atbilstību esošajām normām un standartiem.

Pārklājumam ir ilgs kalpošanas laiks un izturība pret bojājumiem, ko rada polimerizācijas process lielgabarīta infrasarkano staru krāsnī. Mūsu izmantotās pulverkrāsošanas iekārtas pilnībā atbilst visām prasībām!

Mūsu uzņēmums veic metāla izstrādājumu krāsošanu ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Mēs garantējam saprātīgas cenas, kā arī neaizmirstam iepriecināt klientus ar papildus atlaidēm.

Metāla konstrukciju pulverkrāsošana mūsu uzņēmumā saņem garantiju, kas vēlreiz uzsver augsto veikto darbu kvalitāti.